El Salvador, Nisan 2022’de Dünya Blockhain Festivaline Ev Sahipliği Yapacak

0

 Dünya Blockchain Festivali, kripto para birimleri ve bu ekosistemin kapsadığı farklı finansal teknolojiler hakkındaki vizyon ve deneyimlerini paylaşacak uzmanları bir araya getirecek.

Sanatçılar ve canlı gösteriler ile eğitim, ağ oluşturma ve eğlence alanlarını içerecek olan bu festival, 21-23 Nisan 2022 tarihlerinde El Salvador’un başkenti San Salvador’daki Salamanca Events Center’da gerçekleştirilecek.

Etkinlik, teknoloji sektöründe Kolombiyalı bir şirket olan Spartan Hill ve El Salvador’da bulunan blockchain projelerinin geliştirilmesi tarafından düzenleniyor.

Dünya Blockchain Festivali’nden ne beklemeliyiz?

Festival, şirketleriyle El Salvador; Indira’da sosyal yatırım projelerine öncülük eden Singapurlu girişimci, yatırımcı ve vizyoner olan Philip Ong, girişimci, yazar, köşe yazarı ve Invertir Mejor CEO‘su Juan Diego Gómez gibi kapsamlı deneyimlere sahip bir konuşmacı paneli yer alacak olan benzersiz etkinlik olacak.

Spartan Hill Yatırım Direktörü (CIO) Andrés Agudelo, “İlk versiyonunda, etkinliğin kendisini Latin Amerika’daki blok zincir teknolojisi ve dijital varlıkların kullanımına odaklanan en alakalı uluslararası festival olarak konumlandırması bekleniyor” dedi.

Katılmak isteyenler, etkinliğin resmi web sitesinden Mart 2022’den itibaren bilet satın alabilecekler. Bu biletler, ana konferanslara, Metaverse ve NFTs odasına, Networking Rooms, Beach Club, Trade Fair, konserler ve diğer deneyimlere erişim sağlayacaktır.

Etkinlik Program İçeriği

İlk gün, etkinliğin organizatörleri tarafından yapılacak bir karşılama konuşması ile başlayacak. Birkaç saat sonra Bitcoin ve Para Politikası, Koleksiyonlar ve Değiştirilebilir Tokenler, Kripto Varlıkların Yönetimi ve Hackathon ve Metaverse gibi deneyimler üzerine konferanslar başlayacak. Gün batımını herkesin izleyebileceği Pluto Beach Club gibi eğlence alanları ile son bulacak.

İkinci gün, Bankacılık ve Kripto Varlıklar, Jeopolitik Etki, Gizlilik Ekonomisi, Yıldırım Ağları ile Anında Ödemeler ve El Salvador’daki Bitcoin Yasası ve Bitcoin Şehrine ayrılmış bir bütün alan hakkında konferanslar ve atölye çalışmaları ile devam edecek.

Kaynak: GlobeNewswire

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?