ICICB Grubu, “Dünyanın En İyi Blok Zinciri” Olan ICICB Zincirini ve ICICB Ekosistemini Başlatıyor

0

Blockchain teknolojisi, ICICB Zincirinin piyasaya sürülmesiyle ciddi bir gelişme yaşadı. ICICB Group , dünyanın heyecan verici blok zinciri olan ICICB Zincirini tanıttı.

Söz konusu girişim, blockchain tabanlı iyileştirmelere ayrılmış bir fırsat olan Dubai’deki 2021 Blockchain İnovasyon Zirvesi’nde açıklandı. Atari Zinciri ve Atari Token‘i geliştirmek için önceden Atari ile ortak olan ICICB Grubu, 2022’ye hızlı bir şekilde ilerleyerek, daha fazla iyileştirme sağlamak amacıyla şimdi kişisel blok zincirini yarattı.

Hızlı gelişen Metaverse’e ek olarak , blok zinciri uzmanlığı bilincini yükseltmek için ağ oluşturma, akıllı sözleşmeler, girişimcilik ve inovasyonda toplu ticaret uzmanlarını tanıtan Blockchain İnovasyon Zirvesi, ICICB Grubu tarafından desteklendi.

2019 yılından bu yana, ICICB Grubu, uluslararası müşterilerine sürdürülebilir yatırım seçenekleri sunma hedefini yaymak için alanında uzman kişilerden yararlanmaktadır. ICICB Zincirinin piyasaya sürülmesiyle , alıcılar ve paydaşlar, blok zinciri tarafından sunulan yeni geliştirilmiş alternatiflerin faydalarından yararlanabilecek bir konumda olabilirler.

Daha önce hiç görmediğiniz türden bir Blockchain zinciri

ICICB Zincirinin 50.000 TPS’lik hızlı   işlem hızı, ayırt edici niteliklerinden bir tanesidir. Ayrıca, ICICB Zinciri, işlem başına 0.0000008 ABD Doları ile dünyadaki en düşük anahtar fiyatlarına sahiptir. Bu seçenekler, Bitcoin ve Ethereum gibi farklı blok zincirlerinden önemli ölçüde daha yüksektir.

ICICB Zincirine ek olarak Grup, müşterilerin ICICB Zinciri seçeneklerinin tüm kapsamını deneyimlemesine olanak tanıyan yoğun ICICB ekosistemini piyasaya sürüyor. ICICB ekosistemi ön bölümünde ICICB DEX, ICICB Portal, ICICB Bridge, ICICB Wallet, ICICB Coin, ICICB NFT Marketplace, ICICB Metaverse, ICICB Games ve daha fazlasını tedarik edecek.

ICICB Zincirinin büyük ekosisteminin birbirine bağlılığı, onu farklı kılan şeydir. Bazen müşteriler, ICICB Cüzdanlarının erişilebilir sabitliği ile oyun içi mülk satın alabilirler. Ek olarak, ICICB Zinciri, müşterilerin Şirketin sahip olduğu bir yakalama eğlencesi olan Ares’e eşdeğer blok zinciri tabanlı video oyunlarına katılarak nakit kazanç elde etmelerini sağlayacak. Kullanıcılar, ICICB NFT Marketplace aracılığıyla görüntülere, donanıma ve daha fazlasına eşdeğer oyun içi mülk satın alabilir, tanıtabilir ve edinebilirler.

Fantezi ve Gerçeklik Arasındaki Farkı Bulanıklaştıran Metaverse

En önemlisi, ICICB Group, farklı metaverse’lerden daha iyi performans göstermeyi hedefleyen “ Cosmos ” adlı sanal evrende de büyüyor olabilir. Cosmos, müşterilerin NFT’lerle giysi, otomobil, mobilya ve farklı araçlar satın almalarına olanak tanıyan ICICB Marketplace’i içeren tüm ICICB ekosistemiyle etkileşimi nedeniyle hiçbir kısıtlamaya sahip değildir.

Cosmos, müşterilerin dijital otoritelerde, kişisel dijital arazide oy kullanmalarını, çok sayıda eylemde bulunmalarını ve daha fazlasını sağlayacak. Bu sanal evren farklı dijital dünyaları gölgede bırakan nefes kesici grafiklerle, belki de şimdiye kadar yaratılmış en sürükleyici dijital dünya olabilir.

Kaynak: Cryptonews10

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?