Analistler, Cardano’nun (ADA) Neden Başka Bir Düşüş Kaydettiğini Açıklıyor

0

Cardano ( ADA ), yaklaşan Vasil güncellemesiyle yeni bir engelle karşı karşıya kalıyor. Analist ve vadeli işlem tüccarı Peter Brandt, mevcut eğilimlere ve tahminlere dayanarak madeni para için düşük performans öngörüyor.

Son zamanlarda Cardano’nun mevcut durumu hakkında tweet attı.

Brandt tweet’inde, anahtar kelimelerin “zorunlu” değil “olmalı” olduğunu kaydetti.

Analist, madeni paranın mevcut eğilimine dikkat çekti. Cardano son zamanlarda kötü bir performans sergilese de, piyasa, mevcut aşağı yönlü açıya bağlı olarak hala para birimi için daha kötü bir şey bekliyor gibi görünüyor.

Beklentiler ve varsayımlar bir garanti değildir, ancak varlığın gelecekte izleyebileceği yolları belirlemeye yardımcı olurlar.

Cardano İçin Bir Çöküş mü?

Ve kripto piyasasının son zamanlardaki performansının bir sonucu olarak, bu araştırma yatırımcıların olası bir çöküş konusunda endişelenmesine neden olabilir.

Madeni paranın değeri, piyasanın kapanışında 0,5043 olan son yüksek seviyesinden şu anki 0,4574 $ seviyesine düştü. Bu %90’lık çok büyük bir oran.

Buna rağmen, madalyonun değeri nispeten değişmeden kaldı.

Cardano’nun mevcut fiyatı, yazının yazıldığı saatte 0,5025 dolar olan 78,60 Fib seviyesinden çıkmaya çalışıyor. Bununla birlikte, boğalar bunun için yeterli agresiflik kazanmamış ve bu da fiyatı son derece değişken hale getiriyor.

Analizle birlikte bu yukarı doğru çıkamama, daha büyük düşüşün çoktan başladığını gösterebilir.

Bu düşüş, diğer kripto varlıklarının düşük performansıyla da ilişkilendirilebilir. Coingecko’ya göre, önde gelen 10 kripto para birimi düşüş eğiliminde ve Ethereum ( ETH ) sadece bir hafta içinde değerinin %10’unu kaybetti.

Daha Fazla Sorun Yaşayan Daha Geniş Pazar

Önde gelen kripto para birimleriyle olan bu bağlantı, Cardano’nun fiyatını daha da dibe doğru itebilir. En son TÜFE raporunun yayınlanmasının ardından Bitcoin’in düşüşü ve faiz oranlarında %1‘lik bir artış beklentisinin bir sonucu olarak, daha geniş piyasa büyük zarar görmeye devam edecek.

Vasil güncellemesinin son manşetleri, geniş bir pazar düşüşünü önlemek için yeterli olmayabilir. Cardano’nun geleceği parlak olacaksa, bir bütün olarak kripto piyasasının daha iyi performans göstermesi gerekiyor.

Bununla birlikte, Bitcoin’in S&P 500 Endeksini yakından takip ettiği düşünüldüğünde, bu pek olası değildir. Bunun ışığında Cardano yatırımcıları başka bir kripto piyasası çöküşüne hazırlanmalı. Yatırımcı duyarlılığı esnekse, az önce özetlediğimiz gibi bir felaket senaryosu yine de tersine çevrilebilir.

Cardano’nun yükseltmesi yaklaştıkça, önümüzdeki birkaç gün içinde ek bilgiler mevcut olacaktır.

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?