Yaklaşan en önemli 5 ana ağ (mainnet) açılışı ve tarihleri

0

Önümüzdeki dönemde bazı önemli dijital kripto paralar bulunduğu zincirlerden ayrılarak kendi blok zincirlerine geçiş yapacaklar. Bunun her biri için ayrı ayrı önemli kilometre taşları olacağı kesin.

Oyster – 29 Mayıs
Önümüzdeki günlerde ana ağını (mainnet) açacak projelerden biri Oyster Pearl (PRL). IOTA’nın Tangle teknolojisi ve Ethereum’un akıllı sözleşme çerçevesi kullanılarak inşa edilen projenin ana ağı 29 Mayıs’ta piyasaya sürülecek.

Tron – 31 Mayıs
Bir başka önemli ana ağ açışını ise Tron gerçekleştirecek. Açılışın 31 Mayıs’ta yapılması planlanıyor. Ana ağ açıldığında bazı önemli ağ güncellemeleri de gerçekleştirilecek. Şu anda Ethereum platformu üzerinde bulunan TRX token’ları ana ağ açılışının ardından ilerleyen günlerde Tron’un kendi blok zincirine alınacak. Bu geçişin suya sabuna dokunmadan otomatik bir şekilde yapılmasını TRX‘lerinizi bilinen bir borsada tutmanız gerekiyor.

EOS – 2 Haziran
Hakkındaki beklentiler oldukça yüksek olan bir başka dijital para EOS, ana ağ açılışını 2 Haziran’da yapacak. Şu anda piyasadaki en büyük 5. dijital para olan EOS, hala büyüme potansiyeli taşıyor.

VeChain – 30 Haziran
VeChain, 30 Haziran’da VeChainThor ana ağını piyasaya sürmeye hazır olacak. Bu dijital para birimi etrafında da güçlü bir heyecan var. Son dönemde kurduğu ortaklıklarla gündeme gelen VeChain’in vaat ettiğini verip veremeyeceği merak konusu.

Ontology – Haziran
Henüz 2 aylık bir geçmişi olmasına karşın en büyük ilk 30 kripto para arasına girmeyi başaran Ontology’nin yol haritasına göre ana ağını Haziran ayı içerisinde açması bekleniyor.

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?