XRP 0,34 Dolara Düştü, 24 Saat İçinde Ne Beklemeliyiz

0
XRP ripple on multi-colored metrics and graphs on multi-colored backgrounds and the world map

XRP ve diğer piyasa hareketlileri, ayıların gazabıyla yüzleşmeye devam etti. Altcoin son 24 saatte önemli ölçüde düştü. Geçen hafta kazanç sağladı, ancak boğalar geri döndüğü için madeni para kazandığını kaybetti.

Piyasayı hareket ettirenlerin kısa bir rahatlama rallisine tanık olmasıyla kâr rezervasyonu devraldı. Altcoin fiyatı bir hafta içinde %16 artmasına rağmen, günlük kayıplar çoğunu geçersiz kıldı. Son 24 saatte madeni para %3 düşerek fiyatını 0,34 dolara düşürdü.

Boğalar yoruldu ve ayılara teslim oldu. XRP düşüşe geçtiği için satış baskısı arttı. Madeni para için bir sonraki önemli direnç 0,30 dolar civarında seyrediyor. XRP için teknik görünüm, günlük grafikte olumlu bir sapma ile karışık sinyaller verdi.

XRP Fiyat Analizi: Bir Günlük Grafik

Altcoin bir günlük grafikte 0,34 dolardan işlem görüyordu. Madeni para için ani direnç 0,48 $ oldu, XRP yukarıda belirtilen 0,48 $ fiyat seviyesini tekrar ziyaret etmeden önce, bir süre için 0,40 $ işaretinin üzerinde işlem yapması gerekiyor. Kısa vadeli teknik görünüme göre, altcoin grafiğinde tekrar kaybedebilir.

Madeni para için destek bölgesi, daha fazla düşüş olması durumunda 0,30 ila 0,28 dolar civarında olacaktır. Bir önceki seansta işlem gören XRP miktarı, satıcıların piyasada aktif olduğunu göstermek için yükseldi, çubuk kırmızı renkteydi ve düşüş gücünü vurguladı.

Teknik Analiz

24 saatlik grafikte göstergeler düşüşte. Kâr rezervasyonuna uygun olarak, satıcılar yazı yazılırken sayıca artmıştı. Göreceli Güç Endeksi, satıcıların piyasayı ele geçirmesiyle düşüşe işaret eden yarım çizginin altına düştü.

20-SMA hattında, XRP fiyatı 20-SMA hattının altına park etti, bu, satıcıların piyasadaki fiyat momentumunu yönlendirmesi nedeniyle satış baskısının arttığına işaret etti. Ancak yukarıdaki grafik, bir düzeltme geçiren fiyatın bir şansını gösterdi. RSI’da pozitif bir sapma oluştu. Olumlu bir sapma, satın alma gücünün geri döneceğini ve varlığın fiyatının grafiğinde kuzeye doğru hareket etmesine yardımcı olacağını gösterir.

Satıcılar piyasaya yeniden girdi, bu gözleme rağmen XRP piyasada hızlı alım sinyali vermeye devam etti. Bu, mevcut satışın ardından XRP‘nin kazanç sağlamaya çalışabileceği anlamına gelebilir. Müthiş Osilatör, fiyat momentumunu gösterir ve aynı zamanda geri dönüşleri de hesaba katar, gösterge yeşil sinyal çubuklarını gösterir.

Bu yeşil sinyal çubukları, madeni para için satın alma sinyalleriydi. Parabolik SAR aynı zamanda fiyat trendini ve değişiklikleri de okur. Mum çubuğunun altında noktalı çizgiler görüldü, bu da XRP‘nin sonraki işlem seanslarında pozitife dönebileceği anlamına geliyordu.

Kaynak: NewsBTC

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?