SEC ve Ripple, Davayı 2022 Sonuna Kadar Uzatmayı Kabul Etti

0

Ripple Labs yöneticileri ve SEC karşılıklı olarak başvuruları ve duruşmaları 2022’nin sonuna kadar erteleme konusunda anlaştılar.

Ripple Labs yöneticileri ve SEC, davalarının programını uzatmayı ve duruşmaları 2022’nin sonuna kadar ertelemeyi kabul etti, bu da davanın muhtemelen 2023’e kadar devam edeceği anlamına geliyor.

Uzatma, davaya başkanlık eden Yargıç Sarah Netburn’e gönderilen bir mektupta karşılıklı olarak talep edildi. Yargıç Netburn yeni programı onayladı.

Savunma avukatı James Filan, mektubun haberini ve içeriğini Twitter’dan paylaştı:

Yeni program

Ortak anlaşmanın yeni şartlarına göre, savunmanın 2 Ağustos’a kadar ifadelerini ve bilirkişilere karşı önergelerini sunması, itirazların ise 2 Kasım’a kadar sunulması gerekecek:

  • “Özet karar için dilekçeler Kural 56.1 Uzman ifadesinin hariç tutulmasına yönelik ifadeler ve hareketler 2 Ağustos 2022’ye kadar sunulmalıdır.
  • Herhangi bir özet karar önergesine, Kural 56.1 İfadelerine yanıt ve tanıklığı hariç tutan önergelere yanıtlara itirazlar 2 Kasım 2022’ye kadar sunulmalıdır.
  • Herhangi bir muhalefete verilen yanıtlar 20 Aralık 2022’ye kadar sunulmalıdır.”

Yeni program, SEC’in Yargıç Netburn’ün DPP Kararının Yeniden Gözden Geçirilmesi Önergesine ilişkin kararına itirazda bulunmak üzere bir uzatma başvurusunda bulunmasından sonra geliyor. Talep, düzenleyicinin konuyla ilgili ikinci kez uzatma talebinde bulunmasına işaret ediyor.

Karar, eski SEC Direktörü William Hinman’ın Bitcoin ve Ethereum’un menkul kıymet olmadığını belirttiği 2018 tarihli ünlü bir konuşmasıyla ilgili. SEC, konuşmanın bir kısmının yanı sıra Hinman’ın bazı e-posta ve belgelerinin yeni ayrıcalık iddialarını gündeme getirerek kayıtlardan çıkarılmasını istiyor.

XRP

Ripple’ın XRP’si 24 Nisan’da üst üste dördüncü gün kırmızıda kaldı ve yeni güncelleme fiyatta önemli bir harekete neden olmadı.

XRP, yazının yazıldığı sırada koin başına 0.70689 dolardan işlem görüyordu ve 24 saatte %0.99 düştü. Token, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.84194$’ın %82 ​​altında işlem görüyor.

Kaynak: Cryptoslate

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?