Ran NeuNer Bitcoin Fiyatında Rekor Bekliyor!

0

CNBC Africa Crypto Trader programının sunucusu ve ünlü Bitcoin yatırımcısı Ran NeuNer, lider kripto para birimi Bitcoin’in mevcut piyasada çok yakında rekor kırabileceğini düşündüğünü ifade etti. Şu an için herkes Bitcoin’in hareketlenmesini bekliyor ve haftalardır 9.200 dolar bandında olan BTC, yeniden 9.300 doların üstüne çıktı.

Bitcoin’in bu hareketlenmesi özellikle Altın ve Gümüş fiyatlarında rekor kırıldığı şu günlerde oldukça muhtemel bir gelişme olarak görülüyor. Ran NeuNer de Altın fiyatlarının tüm zamanların rekor seviyesine doğru ilerlediğini, Bitcoin’in de bunu takip etmesinin an meselesi olduğunu belirtti.

Bitcoin’de 10.000 Dolar Altı Görülmeyecek

Federal Rezerv’in ve neredeyse bütün dünyanın eşi benzeri olmayan bir hızda para basmasının Bitcoin için ideal bir ortam oluşturduğunu belirten NeuNer, FED’in para basma politikası yüzünden bir daha Bitcoin fiyatında 10.000 dolar altı seviyelerin de görülmeyebileceğini ifade etti.

NeuNer, daha önce de Bitcoin‘in rekor kırmasından önce yükseliş sinyalleri vermiş ve bu sinyallerin doğru çıkması ile ciddi bir ün kazanmıştı.

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?