BTCV Büyük Borsalarda Listeleniyor ve Değerli 340 $ Oldu!

0

2020 yılının en iyi en kazançlı projelerinden birisi olan Bitcoin Vault (BTCV), milyon dolarlık işlem hacmi olan büyük borsalarda listelenmeye devam ediyor.

BTCV Exchange List

İlk olarak Coineal, Liquid ve MXC borsalarında listelere giren Bitcoin Vault 7 dolarlardan 130 dolarlara ulaşmıştı.

BTCV Exchange List

Daha sonra BKEX, Coinbene borsalarında da işlem görmeye başlayan Bitcoin Vault ( BTCV ) son olarak LBank borsasında listelerinde yerini aldı. Şuan 340 $ ‘dan işlem görmekte olan BitcoinVault (BTCV) her ay 2 büyük borsaya girmeyi hedefliyor.

Bu kadar ciddi oranda yükselmesinin etkilerini sıralayacak olursak;

  • Decentralized Digital Mining Standard (DDMS) standartlarına sahip bir kripto para ve bu standartlara sahip mining şirketlerinin üretimine açık olması.
  • BTC.com gibi profesyonel şirketlerin lisansına sahip olması.
  • Mining City gibi herkese açık Cloud Mining sisteminden besleniyor olması.

Bitcoin Vault Nasıl Alabiliriz?
Sizde Coineal üzerinden BTCV alabilirsiniz.

Bitcoin Vault Nasıl Üretebiliriz?
Mining City üzerinden BTCV üretimine hemen başlayabilirsiniz.

Bitcoin Vault hakkında tam bilgi sahibi olmak isterseniz, Bitcoin Vault hakkında yorum yapmak, ön yargılı insanların eleştiri veya şikayetlerini değerlendirmek isterseniz aşağıda ki web sitesini detaylıca inceleyebilirsiniz.

Bitcoin Vault Website

Günümüz şartlarında Bitcoin hakkında hala ön yargıları olan, balon, scam, ponzi olduğunu iddia edenler olduğu gibi Bitcoin Vault hakkında da olması normaldir. Şunu tavsiye ederiz; Bitcoin, Bitcoin Vault gibi yıkıcı teknolojiye sahip projeleri karalamak yerine anlamaya çalışmak daha faydalı olacaktır.

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?