Pagarex Ekosistemi Nasıl Kazandırıyor?

0

PagareX ekosistemi, içerisinde 7 adet yatırım fırsatı barındıran ve mali açıdan sizi ciddi şekilde özgür bırakan çok güvenli ve yüksek kazançlı kripto döviz ekosistemidir. PagareX diğer sistemlerden farklı olarak sizlere sınırlamalar getirmez.

PagareX Farkları Nedir?

  • Sistem içerisinde yapmış olduğunuz yatırımlarınızın hâkimi siz olursunuz.
  • Yatırımlarınızda mali kuruluşlara gerek olmadığı için kesintiler yaşanmaz.
  • Konuşmalarınızı birebir gerçekleştirdiğiniz için verileriniz 3. Kişilerle paylaşılmadan yüksek güvenle korunur.
  • PagareX Coin’lerin üst limiti olmadığı için kazancınız sürekli olur.

PagareX Yatırım Çeşitleri

PagareX siz kullanıcıların yüksek gelir sağlayacak 7 değişik ve kazançlı yatırım fırsatı sunuyor. Sunmuş olunan bu 7 fırsat;  ICO, Lending(borç), Mining, Affiliate(çekici), Staking(finans sağlama), Trading yani ticaret fırsatlarıdır.

Ekosistem içerisinde PagareX siz yatırımcılarına hazırladığı fırsatlar ile satın aldığınız bu kripto paralarınızı hiçbir kazanç kaybına denk gelmeden katlayabiliyorsunuz.

ICO Komisyonu

İlk Coin Arzı olan ICO PagareX ekosistemi içerisinde sizlere sunulan çok iyi fon fırsatıdır.  PagareX ICO yalnızca orginal pagareX sitesi üzerinde alınabilmektedir.

ICO yatırım fırsatın sizlere 10 farklı seviye ve de %26’ya kadar komisyon kazancı elde edebilirsiniz. Bu sistem içerisinde PagareX’in sizlere sunduğu kişisel linkinizle PagareX’e eklediğiniz ve de ICO’ya dâhil ettiğiniz kişilerden ICO süresi boyunca her alım sırasında güzel komisyonlar kazanırsınız.

Lending(Borç Verme) Yatırım Fırsatı

Lending sizlerin sahip olduğu coinleri sisteme borç vererek günlük olarak Bitcoin değişimine göre gelir eldesi sağlamanıza yarayan bir yatırım seçeneğidir. Lending ile günlük kazanç elde etmenin yanı sıra diğer yatırım seçeneğinden de gelir elde edebilirsiniz.

Lending fırsatı içerisinde yer alan kazanç eldesi otomatik robot ile sağlanmaktadır. Robot coinlerinizi minimum fiyattan bitcoin satın alır ve maksimum değerden satarak elde edilir. Sizin artış ve de azalışı takip etmeniz gerekmez. Çünkü robot sizin için en iyi şekilde takip ederek harika kazançlar sağlar.

Yatırım dönemi sonlandıktan sonra PagareX Coinlerinizi sitemden geri alırsınız. İsterseniz bu fırsatı yine yapabilirsiniz.

 

Mining(Madencilik) Yatırım Fırsatı

PagareX Coin madenciliği ilginizi çekiyorsa eğer ekosistemin size sunduğu bu 7 fırsattan biri olan Mining yatırım fırsatını tercih edebilirsiniz. Mining fırsatı kişisel ve de havuz madenciliği yöntemleriyle yapabilirsiniz.

PagareX’te Coin Mining fırsatında isterseniz masaüstü bilgisayarınız üzerinden dilerseniz de akıllı mobil cihazlarınızdan özel bir  devre çipine gerek duymadan çok hızlı ve de yalın bir şekilde kazanç gerçekleştirebilirsiniz.

 

Trading(Ticaret) Fırsatı

PagareX ekosistemi size Tranding yani ticaret fırsatı sunuyor. Bu yatırım fırsatını yalnızca PagareX Coin sahibi olduktan sonra coinlerin fiyatı azalığında alım gerçekleştirip fiyat yükseldiğinde satış yaparak elde edersiniz. Coin alım ve satımından kazanacağınız kazanç düzeyi tamamıyla sizin doğru zamanlamayı seçmenizle orantılı olacaktır.

Staking(Finanse Edebilme) Yatırım Fırsatı

PagareX Coin satın aldığınız an faiz kazanmaya başlarsınız. Bu kazanç fırsatında sadece coini cüzdanınızın içerisinde tutarak güzel kazanç sağlanabilirsiniz. Dilerseniz faiz kazancı istemiyorum diyebilir ve coinlerinizi cüzdan içerisinde tutmak yerine döviz sitesinde değerlendirerek faiz kazancınızı sonlandırabilirsiniz.

Staking’e yatırımı yapmak için bulunan PagareX Coinlernizi belli bir süre boyunca elinizde tutmanız gerekmektedir. Bu azami süre yalnızca 15 gündür.

Affiliate  (Çekici Affiliate) Yatırım Seçeneği

PagareX ekosistemine kişisel kullanıcı linkiniz üzerinden yatırım yapmak isteyen kişileri yönlendirirseniz eğer sizler durumdan iyi kazanç sağlarsınız. Örneğin, 10 arkadaşınıza PagareX’ten konuşup kendi kişisel linkinizi yolladınız ve

içlerinden yalnızda 6 tanesi PagareX ekosistemine katıldı katıldıktan sonra da kendilerine PagareX Coin aldı. O zaman

 

siz katmış olduğunuz ve PagareX Coin alan 6 kişiden almış oldukları her bir coin üzerinden bonus kazancı elde edersiniz.

Bu yatırım fırsatı bünyesinde 7 basamak bulunmakta ve her basamak kendi içerisinde farklı komisyon yüzdesine sahip olmaktadır.

 

PagareX yatırımlarıyla ilgili detaylı bilgilere orginal PagareX sitesinden ulaşabilirsiniz.

 


Sorumluluk reddi: Bu makale web sitemizin sponsorlu makale bültenidir. KriptoPara.Org, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. KriptoPara.Org, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?