Kolay, Hızlı ve Güvenilir Kripto Para Borsası

0

2013 yılında ilk bulut madencilik sistemi sağlayıcısı olan CEX.IO, gelişme sürecinde bir çok fonksiyon sağlayan, yarım milyondan fazla kullanıcısı olan bir kripto para borsası haline gelmiştir.

CEX.IO website, mobil uygulaması ve sağladığı API ile kullanıcılarına borsaya müdahale etme olanağı sağlar. Kullanıcıları seviyelendirme sistemiyle her kullanıcıya uygun şartlarda borsa kullanımı sunar. Tüm dünyaya sunduğu bir çok ödeme yöntemi, 7/24 destek sağladığı destek ile stabil ve güvenli şekilde hizmet sunar.

Hangi Kripto Paraları Al Sat Yapabilirim?

CEX.IO’da şu an için Bitcoin(BTC), Ethereum(ETH) başta olmak üzere, Ripple (XRP), Bitcoin Gold (BTG), DASH, Bitcoin Cash(BCH), Zcash(ZEC) gibi kripto para çeşitlerini satın alabiliyorsunuz.

Türkiye’ye Yeni Bir Borsa

CEX.IO Limit ve komisyonlar sayfasına eklediği, ödeme aldığı ülkeler arasına Türkiye ibaresini ekledi. Türkiye’ye hizmet sunmaya başladığını duyurdu.

Kripto Para Borsalarında Olmayan Bir Özellik

Genelde kripto para borsalarında Banka ödeme yöntemleri ve Kredi kartıyla ödeme yapabilme imkanı sunulmamaktadır. CEX.IO ise diğer kripto para borsalarının aksine Kredi kartıyla satın alma imkanı sunuyor. Bu yönüyle de insanlara ciddi bir avantaj sunarak rakiplerinden önde olmayı başarmıştır.

Şimdi sizde CEX.IO ‘ya kayıt olabilir ve sunduğu harika avantajları değerlendirebilirsiniz.

 

 


Sorumluluk reddi: Bu makale web sitemizin sponsorlu makale bültenidir. KriptoPara.Org, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. KriptoPara.Org, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?