CryptoAdSolution CADS Madeni Para Ön-satış Lansmanı Yakında

0

Kripto reklamcılığın ve pazarlamanın gelecek pazarı olan CryptoAdSolution, yakında önsatışa sunulacak olan CADS madeni paranın ayrıntılarını açıkladı. CADS toplam 100 milyon madeni para arzına sahip olacak ve X11 algoritmasını temel alacak.

CryptoAdSolution, kripto dünyası için yeni nesil blockchain tabanlı reklam pazarını inşa
ediyor. CADS, kripto pazarlama dünyasının yanı sıra, ana düğüm kripto paraların karşılaştığı mevcut sorunları ele almayı amaçlamaktadır. Madeni para, %80 yönetici düğümü ödülü ve %20 hisse ödülü ile birlikte ortalama 8 dakikalık bir blok zamanlamaya sahip olacaktır.

CADS, bir ürün demeti aracılığıyla kripto reklamcılık sorununu çözecek topluluk ve
endüstri tabanlı bir kripto para birimidir. Bunlar arasında reklam paketleri, bir pazar yeri,
AdExchange ve özel bir mobil uygulama sayılabilir.

Bir CryptoAdSolution sözcüsü, “CADS madeni para ve hibrid platformumuz, pazarlama, reklam ve trafik üretiminin avantajlarını en üst düzeye çıkaracak çeşitli özellikler sunmak üzere tasarlandı.” diyor.

Reklam paketleri, trafik üretmek ve kaliteli tıklama için tercih edilir. CryptoAdSolution, reklam verenleri tüketiciyle buluşturmak, ürün ve hizmetleri kolayca pazarlamak ve aynı zamanda pasif gelir elde etmek için reklam paketleri sunacak. Özelleştirilmiş paketler afiş, e-posta listeleri, SEO ve PPC özelliklerine de sahip olacak. Reklam döngüleri, her gün 70 saniyelik reklam yapılacak şekilde 24 saatte bir gösterilecek. Tüm paketler, komisyon ödemek için de kullanılacak olan CADS ile satın alınabilir.

CryptoAdSolution pazarı, geleneksel dijital reklamcılık modellerini, reklam verenleri
tüketicilere bağlayacak olan şeffaf ve algoritma tabanlı arama motoru sayesinde altüst
edecektir. Mobil reklamcılık çözümleri arayanlar için CryptoAPPSolution, Stratis ve akıllı
kontratlar üzerine kurulu reklam alışverişi için ayrı bir reklam paketi sunacak.

Daha fazla bilgi için, lütfen şu adresi ziyaret ediniz: https://cryptoadsolution.com/


Sorumluluk reddi: Bu makale web sitemizin sponsorlu makale bültenidir. KriptoPara.Org, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. KriptoPara.Org, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?