Bugün Bitcoin İçin Kritik Önemde Bir Gün Olacak!

0

Bitcoin, haftanın ve ayın son gününde nereye gidiyor? 3 analist anlatıyor

Bitcoin’de hem haftanın hem de ayın son gününe girildi. Bugün Bitcoin için kritik önemde bir gün olacak.

Piyasa değeri ile en büyük kripto para, haberin yayına girdiği dakikalarda 9440 dolardan işlem görüyor. Bu seviyeler, Bitcoin’in yukarı yönlü gidişatını sürdürmesi bakımından olumlu.

Analistler, Bitcoin’in fiyatı için neler söylüyor? CoinDesk’e konuşan Fairfield Strategies küresel piyasalar analisti Katie Stockton, “10 bin 55 doların üzerinde bir kırılma, önemli bir yükselişe katalizör olacaktır ve destek şu anda 8377 dolar seviyesinde bulunan 200 günlük hareketli ortalama ile tanımlanıyor.” diyor. Stockton’a göre, Bitcoin’in satın alım momentumu yakın bir zamanda yavaşlamayacak. Analist, “Orta vadeli trend takip göstergelerinin daha yükseğe işaret ettiğini düşünüyoruz.” ifadelerini kullanıyor.

Öte yandan kripto para varlık yöneticisi Koine’nin kurumsal satışlar müdürü Rupert Douglas’a göre, spot borsalarda Bitcoin satın almak isteyen daha fazla sayıda insan var ve bu fiyattaki yükselişe yardımcı oluyor. Douglas, “Bence büyük ralli başlamak üzere. Bitcoin’in tekrar 9000 doların altında işlem göreceğini düşünmüyorum.” şeklinde konuşuyor.

Son olarak Bitcoin trader’ı ve Blackroots eğitim platformunun kurucusu Josh Rager, “Bitcoin’de şu anda gördüğümüz olası bir geri çekilme ile iki aylık bir tırmanış. Ortalamaya dönüş ve fiyatın 7000 – 8000 dolar seviyelerine geri dönmesi mümkün. Doğrusu, iki aylık bir tırmanıştan sonra bu sağlıklı olurdu.” yorumunu yaptı.

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?