Ünlü Yatırımcı Dan Tapiero: Ethereum Fiyatında Patlama Yaşanabilir!

0

Ethereum fiyatı geçtiğimiz günlerde yaşanan Bitcoin düşüşü ile beraber gerilese de şimdilerde yeniden hareketlenen piyasaya ilk tepki verenlerden birisi oldu. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %1,86’lık yükseliş yakalamış olan ETH/USD işlem çifti 243 dolara kadar çıktı.

Bir kripto para analisti ve sektörün tanınan yatırımcısı ise Ethereum’un mevcut fiyatının yakında görülecek yükselişe kıyasla adeta “hiçbir şey” olduğunu düşünüyor. Yatırımcı Dan Tapiero Twitter üzerinden paylaştığı gönderisinde Ethereum grafiğinin tam da patlamanı eşiğinde gibi gözüktüğünü ifade etti.

Ethereum Fiyatı Patlamanın Eşiğinde

Yukarı yönlü bir fiyat hareketi yaşanabileceğini ve bunun devasa olacağını ima eden Tapiero, yaklaşan herhangi bir tetikleyici olay olup olmadığını takipçilerine sordu. Önümüzdeki 6 ile 12 aylık süreçte 500 dolara kadar yükseliş olabileceğini ifade eden tecrübeli isim, yukarıda sorduğu soruda aslında ETH 2.0’ye dikkat çekmiş istemiş olabilir.

Bu yılın sonlarında gerçekleşeceği planlanan ETH 2.0, tam da ünlü kripto para analistinin sözünü ettiği türden tetikleyici bir etki gibi gözüküyor. Ethereum fiyatı mevcut grafik de göz önüne alındığında ETH 2.0’ın gerçekleştiği tarihten sonra analistin de tahmin ettiği gibi 500 dolara kadar yükseliş elde edebilir.

 ETH/USD teknik analizinin sağladığı bu veriler ve grafik, yakında Ethereum yatırımcılarının sevinmesini sağlayabilir.

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?