Binance’tan 1 Milyon Tron’luk Dev Yarışma!

0

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance 1 milyon TRX ödüllü dev bir yarışma düzenliyor.

Günlük işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance gerçekleştirdiği teşvik edici etkinliklerle adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Borsa geçtiğimiz günlerde yaptığı bir duyuruyla TRX İşlem Yarışmasını kullanıcılarıyla buluşturdu. Yarışmanın en fazla dikkat çeken özelliği ise kazananlara verilecek ödülün toplam miktarı: tam 1 milyon TRX.

Borsa platformu tarafından yayımlanan resmi basın açıklamasına göre ikinci derecedeki kimlik doğrulama işlemlerini tamamlayan bütün kullanıcılar yarışmaya katılabilecek. Ayrıca katılımcıların yarışma sonuna kadar en az 300 bin TRX değerinde işlem hacmine ulaşması gerekiyor. Bu gereklilikleri yerine getiren her kullanıcı yarışmanın katılımcısı olabilecek.

Binance’ın açıklamasında 6 Eylül ile 13 Eylül tarihleri arasındaki işlemlerin yarışma kapsamında değerlendirileceği ifade ediliyor. Yarışmanın Tron ile Binance tarafından yürütülen ortak bir çalışma doğrultusunda gerçekleştirildiği belirtildi. Üstelik yarışmaya katılan kullanıcıların BNB token kullanmaları halinde bütün işlem ücretlerinden %25 oranında indirim hakkı alması sağlandı.

Binance’ın yarışması zaten popüler bir kripto para olan TRX’in işlem sayısını artıracak. Yarışmanın sonunda ise Binance 1 milyon TRX’lik büyük ödülü katılımcıların sıralamalarına göre dağıtacak. Yarışma tamamlandıktan sonra aldığı sıralama 6 rakamıyla biten bütün katılımcılar ödül kazanacak. Üstelik hiyerarşik sıralama dikkate alınmaksızın bütün kazananlara eşit oranda ödül dağıtılacak.

Konu hakkında yapılan açıklamada ödül TRX’lerin kazanan kullanıcılara yarışmanın tamamlanmasından sonraki iki hafta içerisinde gönderileceği belirtildi. Yarışmaya katılmak istiyorsanız platforma buradan ulaşarak hemen işlemlere başlayabilirsiniz.


Kaynak: Ethereumworldnews

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?