Binance, Türkiye’de Çağrı Merkezi Hizmetini Başlatıyor

0

Dünyanın işlem hacmi bakımından en büyük kripto para borsası Binance, ilk çağrı merkezi hizmetinin başlatıldığını duyurdu.

Öncü borsa, yeni pilot hizmetinin ilk durağı olarak, 2020’de yerel borsa kurarak giriş yaptığı ülke olan Türkiye’yi seçti.

Binance, 14 Nisan’da Cointelegraph Türkiye ile paylaşılan basın bültenine göre VIP Türk müşterilerine uygulama yoluyla 7/24 müşteri desteği sağlayacak.

Borsa, pilot test olarak başlatılan bu hizmeti tüm dünyaya taşımaya hazırlanıyor.

Paris Blockchain Haftası Zirvesi’nde (PBWS) konuşan Binance CEO’su Changpeng Zhao, yeni müşteri hizmetleri desteğinin yalnızca mesajlaşmayı içerdiğini açıkladı:

“Sadece mesajlaşma üzerinden müşteri desteği sağlıyoruz, ileriki dönemlerde telefonla da tüm ülkelerde bu hizmeti başlatmayı hedefliyoruz.”

Borsanın sunduğu müşteri hizmetleri desteği Türkçe olacak ve yalnızca uygulama yoluyla sunulacak. Borsa, bu yöntem ile dolandırıcılıkları başlamadan bitirmeyi amaçladıklarını açıkladı.

Desteğe ihtiyacı olan kullanıcılar, cep telefonu numarası üzerinden değil, Binance uygulaması üzerinden aranacak ve görüşmeler aramayı kabul etmeleri halinde gerçekleştirilecek.

Kaynak: Coin Telegraph

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?