Binance Müjdeyi Verdi: 180 Yeni Listelenme Geliyor!

0

Kripto para borsası denilince akla gelen ilk platformlardan olan Binance, geçtiğimiz aylarda önce Nijerya Nairası, daha sonra Rus Rublesi ve Ukrayna Grivnası gibi itibari para listelemeleri ile ciddi ses getirmeyi başarmıştı.

Micky.com isimli haber kaynağının aktardığı bilgiye göre, Binance itibari para listelemelerini arttırıp platforma 180 yeni işlem çifti eklemenin peşine düştü. Binance CEO’su Changpeng Zhao‘nun ‘geri kalan bütün itibari paraları platforma eklemeyi istediğini’ belirten haber kaynağı, Singapur içerisindeki etkinlikte bu duyurunun bizzat CZ tarafından yapıldığını da vurguladı:

”Önümüzdeki birkaç ay – altı ile dokuz ay – içerisinde yapmak istediğim önemli şeylerden birisi de, kalan diğer 180 itibari parayı da Binance.com’a eklemek olacak.”

Binance ve Türk Lirası ‘İlişkisi’

Bu girişim ile beraber dünyanın dört bir yanındaki kripto para yatırımcılarına ”daha geniş çaplı bir likiditeye sahip olma imkanı” sunacağını dile getiren CZ, aslında yakın zamanda Türk Lirası desteğini de açıklayabilir. Changpeng Zhao Twitter üzerinden Türk Lirası desteğinin ne zaman geleceğini soran kullanıcılara yanıt vermiş ve yeni bir gelişmeyi duyurmadan önce dile getirdiği ifadesini kullanmıştı. Bu da doğal olarak yakında TL’nin Binance’e gireceği söylentilerini ortaya çıkardı.

Changpeng Zhao önümüzdeki günlerde Türkiye içerisinde önemli bir etkinliğe katılacak ve uzmanların görüşü bu etkinlikte Türk Lirası desteğinin açıklanacağı yönünde.

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?