Binance Coin (BNB) yeni gelişmeler ile 100 dolara çıkabilir mi?

0

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, 7 Mayıs tarihinde yaşadığı saldırısı sonrası bu durumu çok iyi idare etmesi ve SAFU fonundan bütün zararı karşılaması ile adeta piyasada güven tazeledi.

Binance hacklenme olayı sonrası platformu uzun bir bakıma alacağını duyurmuştu ve basın saatine göre bu bakım tamamlandı. Bakımın bitmesi öncesinde 25 dolar altında seyreden Binance Coin (BNB), habere anında tepki gösterdi ve yükselişe geçti. 27 dolar birim fiyatı zorlayan BNB, toplam piyasa değeri açısından da 3.790 milyar dolar ile hemen üstündeki EOS’u takip etmeyi sürdürüyor.

Binance Coin 100 Dolara Çıkabilir Mi?

2019 yılının başlangıcından beri %300 civarı artış yaşayan BNB, özellikle son zamanlarda birçok kripto para yatırımcısının ve analistinin favori kripto para birimlerinden birisi haline geldi. 100 dolar hedefi şu an için dört kat bir artış gibi gözükse ve birçok kişiye göre imkansız olarak değerlendirilse de, BNB’nin geçtiğimiz yıl 4  dolar seviyesinde birim fiyata sahip olduğunu düşünürsek bu aslında hiç de sanıldığı kadar imkansız olmayabilir.

Lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) son birkaç haftada sergilediği yükseliş an itibariyle yavaşlamış gibi gözüküyor ve liderin yavaşladığı yerde genellikle altcoin’lerin çıkışı başlıyor. Önümüzdeki aylarda Binance Chain ve Binance DEX gibi yenilikler ile etkisini arttıracağı tahmin edilen Binance’nin kripto para birimi de kesinlikle bunlardan birisi konumunda.

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?