Meltem Demirörs Bitcoin Rallisini Yorumladı

0

Coin Shares CSO’su Meltem Demirörs CNBC’ye röportaj verdiği röportajda Bitcoin rallisini yorumladı.

‘Çılgın Balon’

Demirörs’ün sözlerinden satır başları şu şekilde:

Geçen sene bu çılgın spekülatif balonu gördük, kripto krizinin derinlikleri hakkında konuştuk, sanırım birçok kişi ilk olarak Bitcoin’e bakıp ‘ölçeklenmedi, yeterince hızlı değil’ dedi, herkes Bitcoin’in sahip olmadığı yeni özellikler yaratmaya çalıştı ve bunu yapmanın zor olduğunu öğrendi.

Demirörs sözlerinin devamında Bitcoin’i anlamaya ve Bitcoin merkezli ürünler ve platformlar geliştirmeye çalışan kurumların varlığına değindi. Ayı piyasasında pek çok kurum Bitcoin için kullanım durumları üretmeye ve daha fazla kullanıcının Bitcoin’e kolay bir şekilde erişmesine ve Bitcoin harcamasına yarayan platformlar geliştirmeye odaklandı. Coinbase ve Binance gibi kripto devleri bunlardan yalnızca ikisi. Demirörs sözlerine şöyle devam etti:

Kanıt olarak, uzun süredir Ethereum’la çalışan Microsoft bu hafta tüm kimlik işlerini, bir başka Blockchain implementasyonu yerine Bitcoin ağına taşıdı.

Bitcoin Ağı

Bitcoin’in piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük kripto parası olduğunu belirten Demirörs, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki insanlar tarafından tanınan bir marka olduğu ve Bitcoin ağının “en güvenli ağ” olduğunu ekledi.

Bitcoin’de yeni başlayan ralli, uzun süredir gizlenen tüm boğaları meydana çıkardı. Ayılar tamamen suspus oldu, kripto kışın bittiğine yatırımcılar ikna oldu ve meydan tamamen boğalara kaldı. Haberimizin hazırlandığı sırada Bitcoin 8.084 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: Ambcrypto

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?