Binance Borsasından Kredi Kartıyla Kripto Para Satın Alınabilecek.

0

Kripto para dünyasının en büyük borsalarından Binance geleneksel yatırımcılara müjdeyi verdi: Bundan böyle debit kartla veya kredi kartıyla borsada kripto para satın alınabilecek.

Binance – Simplex Ortaklığı

Binance’in konuyla ilgili blog postunda, tüm dünyada güvenli ödemeler yapan Simplex şirketiyle yapılan ortaklığa şu sözlerle değinildi:

Simplex ile yaptığımız partnerlikle birlikte global yatırımcılar için kredi kartı ödemeleriyle kripto arasındaki boşluğu kısa sürede kapatabileceğiz.  Binance.com’da artık kredi kartlarıyla kripto para satın alabilir ve dakikalar içinde işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Simplex kurucu ortağı ve CEO’su Nimrod Lehavi ise şöyle konuştu:

Ana akım kullanıcılar için kolay ve hızlı kredi kartı ödemeleri, kriptoların genel anlamda daha yaygın bir şekilde benimsenmesi için kilit bir nokta. Binance’le partnerlik yaptığımız ve birlikte çok daha iyi, hızlı ve kolay bir tecrübe sunacağımız için çok heyecanlıyız.

Kripto Paraların Benimsenmesi

Binance en büyük amaçlarının kripto paraların benimsenme oranını artırmak ve kripto paraları Blockchain tutkunları için daha kolay erişilebilir yapmak olduğunu kaydetti. Dolayısıyla bundan sonra Visa veya MasterCard sahibi herkes BTC, ETH, LTC veya XRP gibi farklı dijital paraları alışkın oldukları şekilde satın alabilecek. Binance CEO’su Changpeng Zhao:

Binance yatırımcılarına, olabilecek en güvenli şekilde kripto paralara hızlı ve kolay erişim imkanı tanımak istiyoruz.

Yatırımcılar bu yeni hizmetten 10-30 dakika aralığında yararlanabilecek. İşlem ücreti de ya itibari para cinsinden 10 dolar ya da %3,5 olacak (hangisi daha yüksekse). Binance bu hamlesiyle bütün yatırımcıları kucakladığını ve gerçek anlamda bütün dünyada hitap etmek istediğini göstermiş oldu.

Kaynak: Coindoo

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?