Ripple’dan 300 Milyon Dolarlık Büyük Teşvik

0

Kripto para piyasası çok uzun bir süre boyunca ayı trendinin etkisinde seyrediyor. Fiyatların düşüşü altcoin projelerinin ilerleyişini durdurmadı. Ripple (XRP) da bu altcoin’ler arasında yer alıyor. Ripple ekibi, RippleNet’e katılan finansal kuruluşlar için 300 milyon dolarlık dev bir teşvik programı gerçekleştirmeyi planladığını duyurdu.

RippleNet’e Teşvik

Programdan faydalanmak isteyen tarafların RippleNet’e dahil olması ve ağ üzerinde ticari işlemler gerçekleştirmesi gerekiyor. Program kapsamında tam 300 milyon dolar değerinde XRP dağıtılacak. Bu program sayesinde yeni kuruluşlar RippleNet’e katılmaya teşvik edilecek.

Ekip tarafından yapılan açıklamada Ripple’ın yeni teşvik programına ilişkin detaylara yer veriliyor. Program kapsamında işlem yapan kullanıcıların, toplu satın almalar için çeşitli oranlarda sunulacak indirimlerden faydalanması planlanıyor. Böylece XRP kullanımının artırılması hedefleniyor.

Teşvik programı dahilinde kullanıcılara yeni avantajlar sunulacak. Program kapsamındaki kullanıcıların toplu satın almalarında  bazı indirimlerden yararlanacakları ifade edildi. Ekip böylece Ripple tarafından sunulan hizmetlerin daha geniş kullanıcı kitlelerine ulaşabileceğini ve benimsenme oranının artacağını belirtiyor.

Ripple Çalışmaları

Kripto para piyasasındaki en popüler altcoin’lerden Ripple şimdiye dek birçok başarılı ortaklığa imza attı. Ödeme yapmayı hiç olmadığı kadar kaliteli bir hale getirmeyi hedefleyen Ripple özellikle finansal kuruluşlara hitap ediyor. RippleNet’e dahil olduğu bilinen çok sayıda finansal kuruluş XRP’nin sunduğu avantajlardan faydalanıyor. Şirketin geçtiğimiz yılın son çeyreğine ilişkin yayımladığı raporu sizlerle paylaşmıştık. Rapora ve Ripple’a ilişkin diğer gelişmelere bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?