Ripple CEO’sunun “eğlenceli sürpriz” duyurusu topluluğu hareketlendirdi.

0

Blockchain devi Ripple direkt olarak XRP kripto para birimini kontrol etmediğini iddia etse de Ripple tarafından atılan adımların ve düzenlenen etkinliklerin XRP fiyatı üzerinde net bir etkiye sahip olduğu bütün yatırımcıların bildiği bir gerçek.

Ripple, özellikle her sene düzenlediği Swell konferansı ile XRP fiyatının yükselmesini sağlıyordu. Swell konferansında hem Ripple hem de XRP ile ilgili önemli gelişmeler duyuruluyor ve yeni ürünlerin  yarattığı FOMO ile fiyat yükselişe geçiyor.

Swell İçin Sürprizler Hazırlandı

Ancak Ripple son dönemde Kovid-19 salgını nedeniyle Swell konferansını yapamamıştı ve birçok yatırımcı bunun sanal olarak yapılıp yapılmayacağını merak etmekteydi. Beklenen duyuru sonunda yapıldı ve 4. Ripple Swell konferansı 14 ile 15 Ekim tarihleri arasında  yapılacak.

Swell konferansı hakkında bir tweet yayınlayan Ripple CEO’su Garlinghouse, “bazı eğlenceli sürprizler” olduğunu vurguladı. Konuşmacıların ve genel gidişatın yanı sıra Ripple CEO’sunun eğlenceli sürprizi ilgi çekti ve bunun XRP fiyatı ile ilgili bir şey olduğu tahmin ediliyor. Bu da direkt olarak XRP fiyatına etki edebilir.

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?