Kripto Para Boğası Tom Lee’nin Ethereum Fiyat Tahmini

0

“Bitcoin 25.000$ Olacak” Diyen Tom Lee’nin Ethereum Fiyat Tahmini

Tom Lee Ethereum’un yılın geri kalanında büyük bir fiyat artışı yaşayacağını tahmin ediyor. Fundstrat Global Advisors’ın araştırma şefi 2018 sonuna kadar ETH’in 1.900 dolara yükseleceğine işaret ediyor.

Tom Lee 4. çeyrekte Ethereum rallisinin kaçınılmaz olduğu görüşünde. Fundstrat müşterilerine bir mail/mektup yollayan Lee 3. çeyrekte Ethereum’un karşılaştığı zorluklara ve değerinin %50’sini kaybetmesine değindi. İki standart sapmaya göre ETH’in top 10’daki diğer paralardan daha düşük bir performans gösterdiğine işaret eden Lee bunun ETH fiyatının sıçrama yaşayacağı anlamına geldiğini ekledi.

Ethereum’da trend değişimi gerçekleşmek ve güçlü bir ralli başlamak üzere. Şu anda piyasanın hissiyatı aşırı olumsuz durumda.

Tahminini Ethereum’un tarihsel performansına dayandıran Lee’ye göre böyle durumlarda Ethereum daima tekrar sıçramayı bildi ve yaşattığı kaybı telafi etti. Lee’nin 1.900 dolarla stratosfere yolladığı Ethereum haberimizin hazırlandığı sırada 225 dolardan işlem görüyor.

Ethereum’un 2018 fiyatı

Son zamanlarda yatırımcılarını üzen Ethereum, kripto para piyasasında yaşanan büyük bir düzeltme dalgasına kapıldı. Bitcoin, altcoin’ler ve ICO token’ları bu süreçte son derece durağan bir görüntü çizerek bu dalgayı sörf fırsatına çeviremedi. Ethereum’un düşüşündeki özel sebeplerden biri, çok sayıda ICO projesinin başarısız olması ve doların güçlenmesi oldu.

2017’de ICO projelerinin büyük bir kısmı Ethereum Blockchain’i üzerinde geliştirilmişti. Bu, Ethereum fiyatının meteorik bir şekilde yükselişe geçmesine katkıda bulunmuştu. Ancak bu yıl düzenlenen ICO projelerinin birçoğu başarısızlığa uğradı. Dolayısıyla ETH büyük bir düşüşe geçti.


Kaynak: ethereumworldnews.com

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?