Coineal ve MineBest Ortaklığı BTCV Pazarını Genişletecek!

0

Coineal‘ın kripto para madenciliği endüstrisinde en dinamik olarak büyüyen şirketlerden biri olan MineBest ile ortaklık konumuna geldiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

MineBest’in ana işi, madencilik ekipmanlarının profesyonel barındırma hizmeti sunmak için özel olarak tasarlanmış veri merkezi tesisleri oluşturmak. Bununla birlikte Mining City platformu ortaklığı ile Bitcoin Vault’un (BTCV) temel geliştirme ekibini oluşturuyorlar.

Ortaklık, BTCV‘nin birçok ülkedeki kullanıcılara ulaşmasını sağlayacak ve BTCV için farklı ürünler sunarak Coineal içinde daha aktif bir pazar oluşturacak.

USDT piyasası 11 Mayıs 2020 Pazartesi günü ilk piyasaya sunulacak ve bu yıl içinde BTCV üzerinden erişilebilen diğer türev piyasaları başlatmak için daha fazla plan izlenecek. Birden fazla pazara genişleme ile BTCV pazarı, kripto para piyasasında güçlü bir temel oluşturacak.

Coineal, 2019 yılında BTCV pazarını başlatan ilk borsa oldu. Listelendiği günden bu güne kadar üstel büyümesini gördüğümüz için çok mutluyuz. MineBest ile birlikte pazarları nasıl oluşturabileceğimizi görmek için çok heyecanlıyız.

Birlikte iş geliştirirken lütfen gelecekteki yol haritası için bizi izlemeye devam edin.

Bitcoin Vault Nasıl Alabiliriz?
Sizde Coineal üzerinden BTCV alabilirsiniz.

Bitcoin Vault Nasıl Üretebiliriz?
Mining City üzerinden BTCV üretimine hemen başlayabilirsiniz.

Coineal / 2020.05.08

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?