Cardano CEO’sundan Sürpriz Açıklama

0

Cardano CEO’su Charles Hoskinson Icarus adını verdikleri geliştirmeyi belirlenen tarihten önce açıkladı.

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, Cardano’ya dair geliştirmeleri belirlenen tarihten önce açıkladı. Cardano vakfı yol haritasını güncelledi ve Icarus ve Yoroi’yi geliştirme hedeflerine ekledi.

Icarus birçok Cardano takipçisi tarafından merak ediliyordu. Cardano blog’unda Icarus’un Google chrome eklentisi olduğu ve chrome üzerinde basitleştirilmiş bir ADA cüzdanı olduğu açıklandı. Icarus tamamen açık kodlu geliştiriliyor ve yeni girişimlerin yolunu açmak için oluşturuldu. Bu aynı zamanda geliştiriciler için kendi cüzdanlarını yaratma fırsatı da sunacak.

Unsung Yoroi nedir?

Yoroi Emurgo tarafından geliştirilen yükleme gerektirmeyen bir kripto para cüzdanı. Emurgo Cardano özelliklerini destekleyen ve Cardano’ya yatırım yapan bir organizasyon. Emurgo dün Icarus’un ilk eklentilerinden birini geliştireceğini ilan etti. Emurgo’nun geliştirdiği cüzdana Yoroi adı verildi. Ancak cüzdan hala pişme aşamasında, Emurgo konu hakkında teknik raporunu yeni yayımladı. Cüzdan hakkındaki detaylar önümüzdeki günlerde belli olacak.

ADA’nın son durumu

Son 24 saatte kripto paralar uzun süreli düşüşün ardından toparlanma fırsatı buldu. Cardano piyasa değeri sıralamasına göre 8. sırada yer alıyor ve en çok değer kazanlar arasındaydı. Gün içerisinde 0,10 dolara kadar ulaşan ADA, BTC fiyatıyla paralel olarak düşüş yaşadı ve bu yazının yazıldığı sıralarda 0,093 dolardan işlem görüyor. Piyasanın en çok kazananı ise %15 artışla Ethereum Classic oldu.

Cardano’nun iyi inşa edilmiş yol haritası ve sürekli yeni gelişimlere imza atmasından dolayı birçok yatırımcı ADA’nın değerinin çok altında işlem gördüğünü düşünüyor. Cardano yol haritasına göre sıradaki geliştirmeler 21 gün sonra açıklanacak. Daha önce geliştiriciler Cardano’nun kendi platformu Daedalus için güncellemeler yapmıştı ve çoklu imza eklentilerinde ilerleme kaydetmişti.


Kaynak: Ethereumworldnews

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?