Binance’de % 70 İndirim Çılgınlığı!

0

Popüler kripto para borsası Binance’den yatırımcıları oldukça sevindirecek bir bilgilendirme mesajı geldi. Yayımlanan mesajda, altyapıdaki teknik sorunların yavaşlamaya sebep olması üzerine başlatılan bakım sürecinin tamamlandığı kaydedildi. Dün sabah saatleri itibariyle sitede her şeyin normale döndüğünü belirten site yetkilileri, bakım sürecinde gösterdikleri anlayıştan ötürü kullanıcılara teşekkür mahiyetinde işlem ücretlerinde iki hafta süreliğine % 70 indirime gideceklerini açıkladı.

Binance kripto para piyasasında başarı basamaklarını oldukça hızlı bir şekilde tırmandı. Geniş kapsamlı işlem çiftleriyle öne çıkan borsa son 6 ay içinde yaptığı atılımla en çok ziyaret edilen borsalardan biri oldu.

Binance’in başarısını sayısal veriler de doğruluyor. Forbes’ın ilk kez yayımladığı “Kripto Para Zenginleri Listesi”nde kendine yer bulan borsanın CEO’su Changpeng Zhao ana akım medyada piyasa uzmanı olarak lanse ediliyor. Hatta Zhao katıldığı bir etkinlikte Warren Buffett’ı korkusuzca eleştirmişti.

Ocak ayında piyasadaki en büyük kripto para borsasının Binance olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Öyle ki, Ocak ayında borsaya üye olan kullanıcı sayısı günlük 240 bin gibi inanılmaz bir rakama ulaşınca, borsa üye alımını geçici olarak durdurma kararı almıştı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao twitter hesabından yaptığı açıklamada, bakım sırasında meydana gelen yavaşlamaya rağmen mevcut verilerin hiçbir şekilde zarar görmediğini vurguladı.

Zhao daha sonra attığı bir tweet’te şunları kaydetti:

“Bulut altyapımıza DDoS saldırısı yapıldı; ama bununla başa çıkmayı başardık. Yine de sitemizde ara sıra yavaşlama olacaktır.”

Öte yandan kulislerde borsanın hacklenme ihtimali ciddi bir şekilde konuşuluyordu. Ancak teknik sorunların kamuoyuyla paylaşılmasıyla birlikte bu haberin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.

%70 İndirim Fırsatından Faydalanmak İçin Kayıt Olunuz: Binance %70 İndirim


Sorumluluk reddi: Bu makale web sitemizin sponsorlu makale bültenidir. KriptoPara.Org, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. KriptoPara.Org, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?