Analist Nick Cawley, Bitcoin için 3000 doların altını işaret etti

0

Piyasa analisti Nick Cawley, kısa vadede geçici bir sıçrama yaşama ihtimali ile birlikte Bitcoin’in 2,970 dolar seviyesini görebileceğini öne sürdü.

Bitcoin’deki sert satış dalgası, önde gelen dijital paranın işlem hacminin daha yüksek olması ile birlikte Salı günü durakladı.

Haberin yayına girdiği dakikalarda Bitstamp üzerinde bir Bitcoin 3,739 dolardan alınıp satılıyor.

Bitcoin için korkunç günlerden sonra bir grafik gözlemcisi, sinyallerin mevcut seviyelere yakın bir tabana işaret ettiğini ileri sürdü. DailyFX’te piyasa analisti olan Nick Cawley, “Son iki hafta içinde görülen yüzde 40’ın üzerindeki düşüşten sonra harekete geçirecek çok az haberle birlikte Bitcoin 3 gündür 3,500 – 3,700 dolar aralığında bir taban oluşturmaya çalışıyor.” dedi.

Cawley, bir numaralı kripto paranın kısa vadede geçici bir sıçrama ihtimali ile birlikte 2,970 dolar seviyesini test edebileceğini iddia etti.

2017 yılının Eylül ayının en düşük seviyesi olan 2,970 doların şu anki hedef olduğunu ifade eden Cawley, Bitcoin’in uzun vadede negatif kaldığını, 2,970 doların kararlı bir şekilde kırılması halinde ise bir sonraki destek seviyesinin 1,790 dolarda bulunduğunu kaydetti.


Haber: MarketWatch

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?