Dijital Dünyanın Dijital Para Platformu “COINCOME”

2

COincome platformu, Türkiye’de ve tüm dünyada hizmet sunmaya başlamıştır. COincome nedir, amacı ve hedefi nedir, neler sunuyor, kazanç imkanları nelerdir bunları kısaca anlatacağız.

Gelir Birliği anlamını taşıyan Coincome, blockchain ve kripto paralar üzerinde çalışmalar yapan dijital bir platformdur. Bilgili, deneyimli ve alanında uzman olan platform üyeleri, özellikle merkezi olmayan bir yapıda blockchain, bitcoin ve bir çok altcoini kapsayan projeler üzerinde çalışmaktadır.


Coincome Hedefi Nedir?
Teknoloji ve finans alanında inovasyonel çalışmalar yaparak dijitalleşme sürecine öncülük etmekle birlikte bireylerin bilgi düzeyini arttırmak ve kullanımlarını kolaylaştıracak hizmetler sunmak.

Büyük işler yapmak için büyük bir vizyona sahip olmak gerekir.  İnternetin icat edilmesinden sonra en büyük icat olarak karşımıza çıkan Blockchain ( Blok Zinciri ) teknolojisi bizlere heyecan vermekle birlikte büyük bir vizyon sunmaktadır.

Bitcoin ile birlikte bütün insanlığa hediye edilen bu BlockChain (Blok Zinciri) teknolojisi pek çok alanda dijital bir devrim başlattı ve o ana kadar ki düşünce yapımızda önemli değişikliklere yol açtı. Bu yol günümüzde alışveriş, ödeme sistemleri, transfer, yatırım, toplu fonlama, girişim sermayesi sağlama v.b. alanlarda kullanılan yüzlerce Dijital Para oluşumuna vesile oldu. Fakat bizler dijital dönüşümün çok hızlı yaşandığı bu süreçte ilerlemek istediğimiz yolda nereye ve nasıl gitmemiz gerektiğini biliyor muyuz? Yoksa bu hızlı dönüşümün girdabına kapılıp savruluyor muyuz?

Coincome, oluşumunda ve geliştirilmesinde yer alan yazılım mühendisleri, global ölçekli melek yatırımcıları ve bir çok ülkede yer alan girişimci üyelerinden aldığı ekip gücü ile ihtiyaç olan bilgi, kaynak ve hizmetleri bir arada sunuyor. Yani küresel ölçekte yaşanmakta olan dönüşüme daha fazla dahil oluyor ve insanların bu süreçten faydalanmasını sağlayacak unsurları bir platform olarak tek çatı altında topluyor.

Coincome Platform Alanları:

 • Dijital paraya sahip olma yöntemleri.
 • Sermaye artırımı sağlamak.
 • Blockchain merkezli projeler üretmek ve geliştirmek.
 • Dijital dönüşüme ve geleceğe yatırım yapmak.

Coincome ‘ın Ticari Alanları Nelerdir?

1. Borsa: Kripto para borsasında uzun süre deneyim elde etmiş, bilgili ve disiplinli uzmanlarımız, Coincome, Poloniex, Bittrex, Binance ve Kraken gibi bir çok kripto para borsasında 7 gün 24 saat online çalışma yapmaktadır.

 1. Mining: Altyapısı son teknolojik cihazlar ile hazırlanmış cloud mining (bulut madencilik) yöntemi ile kripto para üretimi yapmaktadır. Coincome platformu, kripto para üretiminde sürekli teknik analiz yaparak gelir düzeyi yüksek olanları tercih etmektedir. Günlük olarak mining havuzunu değiştirme hızına sahip olması ile günlük olarak istediği parayı üretme imkanına sahiptir.
 2. Para Piyasası: Özellikle seçmiş ve desteklemiş olduğunu Enigma(ENG), Power Ledger (POWR) ve Cardano (ADA) gibi dijital paraların piyasasını oluşturmaktadır. Gelecek vaat eden, üretim ve borsa alanında söz sahibi olabilecek çeşitli kripto paralara yatırım yapılmaktadır. Coincome Cashback uygulaması geliştirerek kripto paralar ı ticari alanlara taşımayı hedeflemektedir.

2008 yılında icat edilen kripto paranın analizleri, kullanım olarak 2018 – 2020 dönemimde ciddi bir oranda yaygınlaşacağını göstermektedir. En fazla yatırımsal değer kazanacağı süreçlerinde bu dönem olacağı tahmin edilmekte.

Coincome platformuna üye olanlar bir çok gelir avantajı yakalar. Üyelere bu gelirler iki farklı kategoride sunulur;

 1. Pasif Gelirler: Yatırımsal kazançlar
  * Platform Geliri
  * Mining Geliri
  * Yatırım Geliri
  * Cashback Geliri
 2. Aktif Gelirler: Tavsiye Edilerek Elde Edilen Kazançlar
  * Referans Geliri
  * Network Geliri
  * Kariyer Bonusu

Sizde Şimdi Coincome Platformuna Üye Olabilirsiniz.

2 YORUMLAR

 1. Coincome ile iyiki tanıştım, kripto paralara yatırım yapıp kaybetmek istemiyorsanız işi profesyonellere bırakmak gerekiyor. Coincome daha yolun çok başında network marketing sistem ile ekstra kazançlar sunuyor olmasıda harika. Iyi ki varsın Coincome 👍🏻

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?