Bitcoin Vault (BTCV) Nedir ve Madenciliği Nasıl Yapılır?

0

Kripto Para Platformu olarak yakından takip ettiğimiz altcoinlerden birisi olan Bitcoin Vault (BTCV) hem madencilerin hemde kripto para ticareti yapanların dikkatlerini çekmeyi başarmıştır. Aşağıda ki yükseliş grafiği ile bir çok şeyi özetlemektedir.

Özelliklerini inceleyecek olursak;

Bitcoin Vault Nedir, Özellikleri Nedir ve Madenciliği Nasıl Yapılır

Bitcoin Vault (BTCV) güvenlik konusunda daha yüksek standartlar sunuyor: BTCV ‘nin başlıca özellikleri şu şekilde:

Güvenli Olması: Paranızın güvenliğini sağlayan gelişmiş özellikleriyle hırsızlık önlemlerinde yüksek standartlara sahiptir.

Basit Olması: Ek özelliklere sahip Bitcoin Core’a dayanır.

Esnek Olması: Kullanıcılar hızlı ve ultra güvenli aktarımlar arasında seçim yapabilir.

Bitcoin Vault, üç özel anahtarlı güvenlik yapısına dayalı olarak ekstra güvenlik sağlamak için geliştirilmiştir. Kullanıcı şeffaflığı ve özgürlüğü sağlayan önemli özellikler eklerken Bitcoin’in tüm rahatlığını sunar. Bitcoin Vault, son on yılda kripto topluluğunun karşılaştığı sorunlara çözümler üretmiştir. Çok deha detaylı bilgiye sahip olmak için “Bitcoin Vault Whitepaper” sayfasını ziyaret edebilirsiniz: ( WHITEPAPER )

Bitcoin Vault ile nasıl başlanır?

Güvenli ve şeffaf olarak üstün güvenlik özellikleri sunmak için bir madeni para için kripto topluluğundaki bir ihtiyacı cevaplamayı amaçladık. Bitcoin Vault fair play hakkında, kullanıcı için bir seçim unsuru sağlar -ultra güvenlik ve hız arasında. Aynı vizyonu paylaşan herkesi bize katılmaya ve github’a katkıda bulunmaya davet ediyoruz.

Eyal Avramovich

Eyal, 2015’ten beri dijital madencilikle ilgilenmektedir. Polonya, Varşova’da bulunan bir maden şirketi olan MineBest’i kuran bir seri mucit ve yenilikçidir.

Bitcoin Vault neler sunuyor?

Uzun vadeli değer deposu: Nihai elektronik değer deposu – kişinin hayat tasarruflarını tam bir gönül rahatlığıyla tutmak amacıyla daha iyi bir altın formu.

Hırsızlığa karşı korumalı: Her işlem zincir üzerinde 144 blok için uyarılır ve acil durumlarda 24 saat içinde kurtarma anahtarı ile iptal edilebilir.

Bitcoin Vault Hangi Borsalarda İşlem Görmektedir?

Coineal Exchange
Liquid Exchance

Bitcoin Vault Roadmap ( Yol haritası ):

1- Q4 2019
Bitcoin Vault (BTCV) lansmanı yapıldı.

2- Q1 2020
Google Play ve App Store’da mevcut mobil cüzdan entegrasyonu sağlamak.

3- Q2 2020
Ek anahtar entegrasyonu sağlamak.

4- Q3 2020
Btcv çıkartmak ve çeşitli kripto para borsalarında yer almak.

5- Q4 2020
Global pazarda yer alması ve çeşitli pazarlama kampanyaları.

Bitcoin Vault Roadmap

Bitcoin Madenciliği Nasıl Yapılır?

  1. Seçenek: Bitcoin Vault (BTCV) madenciliği aynen Bitcoin (BTC) gibi tüm şeffaflığı ile herkese açıktır. WhatsMiner M21S gibi madencilik donanımına sahipseniz havuz entegrasyonunu yapıp üretime başlayabilirsiniz.
  2. Seçenek: Mining City şirketinin sunmuş olduğu Cloud Mining ( Bulut Madencilik ) imkanı ile hiç bir donanıma sahip olmadan da üretebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Mining City madencilik planlarından birisini satın almak ve hemen başlamak.

ŞİMDİ SİZDE DAHA FAZMA ZAMAN KAYBETMEDEN BİTCOİN VAULT (BTCV) MADENCİLİĞİNE HEMEN BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

Bitcoin Vault Madenciliğine Başla!

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?