Bitcoin 20.000 Doların Altında Kalırken Ripple Kazandı

0

Son zamanlardak bir düşüş, Bitcoin‘i 19.000 doların altına itti, ancak yavaş yavaş toparlandı. Bu hareket dün itibariyle %6’lık kazancının ardından geldi. Bu arada, Ripple Coin (XRP), yükseliş trendinde dikkate değer dijital tokenler arasında yer alıyor gibi görünüyor.

Yatırımcılar, devam eden kripto kışı nedeniyle büyük kayıplar yaşadı. Birçoğu, Ethereum Birleşmesinin piyasanın düşüş eğilimini durduracağına inanıyordu. Aksine, BTC dahil çoğu altcoin, fiyatlarını değer kaybediyor.

Bitcoin 20.000 Doların Üzerine Çıkamıyor

Geçen hafta, Bitcoin 23 bin dolarlık fiyat seviyesine doğru umut verici bazı hamleler yaptı. Ancak ne yazık ki, yükseliş yolculuğunun bittiği yer burasıydı. O zamandan bugüne, kripto piyasası durumu, özellikle yatırımcılar için pek hoş olmadı.

ABD TÜFE rakamlarının tanıtılmasının ardından BTC, birkaç bin daha kaybetti ve 20.000 $ fiyat işaretine düştü. Pazar günü yaklaşık 20.500 dolara yükselene kadar bu pozisyonu birkaç hafta korudu.

Bu, fiyatının büyük ölçüde düştüğü ve 18.300 $ fiyat seviyesine ulaştığı Pazartesi gününe kadar yükseliş hareketi için bir başlangıç ​​gibi görünüyordu. Üç ayın en düşük seviyesi, en düşük düşüş göstergesi oldu. 20 Eylül itibariyle, BTC 19.500 dolara ulaşmak için biraz güç kazandı.

24 saatlik %1.72’lik büyüme, haftalık kayıplarını %10.90’a düşürdü. Bu iyi bir fiyat hareketi gibi görünse de token ve kripto piyasası kırmızı bölgede kalıyor.

Son zamanlarda BTC, 19 bin dolarlık fiyatı geri kazanmak için savaştı. O zaman bazı yükseliş hareketleri yaptı. Maalesef BTC, son 24 saatte değerinin yaklaşık %2’sini kaybetti. Muhtemelen, piyasa kapanmadan önce daha da düşecek.

Belirteç, diğer dijital belirteçler üzerindeki hakimiyeti ile ilgili olarak şimdi% 39.4’e düştü. Bu arada, piyasa değeri yaklaşık 360 milyar dolara düştü.

Ayı Piyasasında Ripple XRP Büyümesi

Kaynayan pazarın ortasında, XRP (Ripple), kazananlar arasında ön plana çıkıyor gibi görünüyor. Büyümesi, Ripple Labs ve SEC arasındaki son olaya kadar izlenebilir. Ripple, son 24 saatte %10 artışla 0,4 dolardan işlem görüyor.

Pazartesi kırmızı bölge geçit töreninin ardından, diğer birkaç dijital para birimi dün biraz yükseliş kaydetti. Ne yazık ki, bugünün piyasa saatine göre, yeşil zafer bu dijital jetonların çoğu için sürmedi.

En fazla kayıp veren dijital varlıklar arasında Ethereum (ETH) oldu. Birleştirme, birçok kişinin inandığı gibi, Ether’i bazı yeşil zirvelere götürmeyi amaçlıyordu. Bu muhtemel olsa da, Ethereum şu anda bilinmeyen bir fiyat seviyesine düşüyor.

Birkaç gün önce, Ethereum 1.600 doların biraz üzerinde işlem gördü. Günler sonra, 1.300 doların biraz altına düştü. Yazma sırasında, Ethereum son 24 saatte yaklaşık %1 düşüşle 1.311 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: NewsBTC

Bu Konuda Sizin Fikriniz Nedir?